DOM
na
SPRZEDAŻ
999 000 PLN
2 413,04 PLN/m2
SIEWIERZ
Opis
Dostępne tylko w House & Home. Oferta na wyłączność.

Do sprzedaży oferujemy nowoczesną, energooszczędną, dwupoziomową rezydencję z dwoma garażami. Rezydencja z każdej strony otoczona jest lasem sosnowym, idealnym do spacerów, jazdy na rowerze i wszelkiego rodzaju wypoczynku i rekreacji na łonie natury. Rezydencja ma pełne podłączenie do miejskiej sieci wodnej i kanalizacyjnej oraz elektrycznej i gazowej. Usytuowana jest przy asfaltowej ulicy, która jest drogą wyłącznie dojazdową do okolicznych domów, co zapewnia ciszę i spokój i prowadzi bezpośrednio do lasu. Z tyłu rezydencji znajdują się działki leśne do ewentualnego zakupu lub dzierżawy od nadleśnictwa Siewierz (ok. 2000m2), które można wykorzystać do powiększenia ogrodu.

Rezydencja ma powierzchnię użytkową 414m2 i znajduję się na działce o powierzchni 800m2. Rezydencja składa się z 5 sypialni, 4 łazienek, salonu, kuchni ze spiżarnią, garderoby, gabinetu, pralni, przestronnego dwupoziomowego holu oraz garażu na 2-3 samochody. Nad całą rezydencją znajduje się użytkowy strych. Rezydencja zbudowana jest wyłącznie z materiałów ekologicznych: pustaka ceramicznego i pełnej cegły w systemie domu energooszczędnego z trójwarstwowym murem. Stolarka okienna drewniana renomowanego producenta Wiktorczyk, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne są drewniane. Rezydencja pokryta jest ceramiczną dachówkową lakierowaną firmy Röben ze stuletnią gwarancją. Rezydencja ma kompletną instalację elektryczną, grzewczą, gazową, wodną i kanalizacyjną z kompletem grzejników konwekcyjnych gotowych do zamontowania. Łazienki wypłytkowane i wyposażone w kabiny prysznicowe oraz wannę z hydromasażem.

Miasto Siewierz jest malownicze, pełne atrakcji i zabytków, a jednocześnie ma świetny dojazd nowoczesnymi drogami do miast aglomeracji śląskiej i lotniska (20 min do Katowic[31km], 15 min do lotniska w Pyrzowicach [15km], 45 min do Częstochowy[47km]). W 2019 roku zostanie oddany odcinek autostrady A1 do Częstochowy. Od tego momentu drogi łączące Siewierz i miasta aglomeracji śląskiej staną się wyłącznie drogami z ruchem lokalnym co znacznie skróci czas dojazdu. Siewierz jest idealnym miastem dla rodziny. Wyróżnia go bardzo duże bezpieczeństwo, nowe i świeżo wyremontowane szkoły (szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące) i przedszkola oraz nowoczesne place zabaw i obiekty sportowe. Siewierz i okolice zapewniają mnóstwo atrakcji sportowo-rekreacyjnych m.in. malowniczy i znany na całym Śląsku zalew Siewierski, stadnina koni, baseny, korty tenisowe, a w chwili relaksu udać się można do pobliskiego centrum wellness&spa, w górską wyprawę na jurę krakowsko-częstochowską lub do średniowiecznego zamku biskupiego. Jest to idealne miejsce dla amatorów zdrowej i lokalnej żywności, z targiem oferującym produkty okolicznych producentów.

Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego w rozumieniu Państwa potrzeb.

Zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację mieszkania. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim.

Dodatkowo oferujemy usługi naszej firmy wykończeniowej, która przygotuje dla Państwa mieszkanie pod klucz! Przy zakupie mieszkania oferujemy darmową konsultację z architektem!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Szczegóły oferty

Cena999 000 PLN

Cena za m22 413,04 PLN

Powierzchnia414 m2

Powierzchnia działki800 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi7

Liczba pięter1

Typ domuRezydencja