Gliwice

ul. Ceramików

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 390 000 PLN
Cena za m2
6 117,54 PLN
Powierzchnia
390,68 m2
Powierzchnia działki
3 470 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
1
Typ domu
Willa
Rok budowy
2008
Rynek
Wtórny
Numer oferty
31/7230/ODS

Opis nieruchomości

Dostępne tylko w House & Home. Oferta na wyłączność.

Do sprzedaży oferujemy nowoczesną, energooszczędną, dwukondygnacyjną willę usytuowaną na przestronnej działce. Nieruchomość oferowana jest wraz z całym wyposażeniem. Willa została zaprojektowana przez renomowaną pracownię architektoniczną Medusa Group. Nieruchomość ma powierzchnię użytkową 285,17 m2 i znajduje się na działce o powierzchni 3470 m2. Składa się z 4 pokoi, 2 łazienek, salonu, kuchni ze spiżarnią, garderoby, biura, spa oraz garażu dwustanowiskowego. Budynek został wybudowany w latach 2000-nych, wykonany jest w technologii tradycyjnej – murowany, kryty dachem częściowo jednospadowym, częściowo dwuspadowym, krytym dachówką. Budynek ocieplony, elewacja wykończona tynkiem, malowana. Instalacja wodna, kanalizacyjna, gazowa oraz elektryczna, ogrzewanie centralne. Całość terenu jest zagospodarowana, utwardzone ciągi pieszo jezdne, zieleń urządzona niska i wysoka, zewnętrzny basen, całość terenu ogrodzona z bramą wjazdową od strony ulicy Ceramików.


Zestawienie powierzchni:
• Powierzchnia użytkowa – 285,17 m2
• Powierzchnia całkowita – 390,68 m2
• Kubatura – 1668,75 m3

Nieruchomość zlokalizowana jest w południowo zachodniej części miasta, w obrębie Ostropa Pole, bezpośrednio przy ulicy Ceramików. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej tj. Ceramików od strony zachodniej – droga publiczna o nawierzchni bitumicznej. W bliskiej odległości od ulicy Daszyńskiego, która stanowi jeden z głównych ciągów komunikacyjnych tej części miasta. W odległości ok. 1km w kierunku północnym do autostrady A4, z której istnieje dogodne połączenie z pozostałą częścią miasta oraz z miastami ościennymi. Bezpośrednie sąsiedztwo wycenianej nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny niezabudowane, w dalszej odległości elementy zabudowy usługowo handlowej, dobrze rozwinięta infrastruktura towarzysząca handlowo usługowo oświatowa. Teren posiada dostęp do podstawowej infrastruktury technicznej. Teren wokół budynku w pełni zagospodarowany, utwardzone ciągi pieszo jezdne, zieleń urządzona, całość terenu ogrodzona.

Wirtualny spacer po nieruchomości: https://tourmkr.com/F1jLNFtFUD/9132399p,2811886m,33.72h,70.77t

Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego w rozumieniu Państwa potrzeb.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Kontakt

HOUSE & HOME

Mobile:
731556456
Email:
biuro@househome.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HOUSE & HOME dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest HOUSE & HOME Mariusz Karwicki z siedzibą przy Chorzowska 150, 40-101 Katowice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres rodo@househome.pl… czytaj więcej