Wyślij!
Wyślij!
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Telefon: 731556456

E-mail: biuro@househome.pl

KONTAKT

Pozostałe opinie dostępne w Google

Jeśli ktokolwiek ma sprzedać twoje mieszkanie lub dom, to na pewno ta firma. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Uczciwe i fachowe podejście do klienta. Pomoc w rozwiązaniu każdego problemu (jeśli taki jest). Nie żałuję współpracy z Panem Mariuszem. Jeśli będzie taka potrzeba to wrócę i na pewno polecę. Do zobaczenia i powodzenia w kolejnych sukcesach :))

Agnieszka M

Kupiłem mieszkanie za pośrednictwem firmy House & Home i mogę ją szczerze polecić każdemu. Zawsze miły i profesjonalny kontakt, konkretne działania przynoszące zadowalające efekty oraz stuprocentowe dopasowanie do potrzeb klienta.

Marcin B

Profesjonalizm na najwyższym poziomie, skuteczność i ogromna wiedza o rynku to najlepsze podsumowanie współpracy z House & Home. Zdecydowanie polecam Pana Mariusza Karwickiego, dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

Krzysztof A

Wybrane opinie naszych klientów

Siewierz

Sosnowiec

Gliwice

Katowice

NAJNOWSZE OFERTY:

W OFERCIE POSIADAMY KILKASET INWESTYCJI DEWELOPERSKICH!

Zapewniamy naszym klientom możliwość zakupu mieszkania z rynku pierwotnego na terenie całego kraju zarówno w celach mieszkaniowych jak i inwestycyjnych. Z nami poznasz wszystkie inwestycje spełniające Twoje oczekiwania, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że podjąłeś najlepszą decyzję. A to wszystko bez żadnych opłat!

OFERTY NAJLEPSZYCH DEWELOPERÓW W JEDNYM MIEJSCU!

Strona www stworzona przez House & Home.